Gadżety firmowe także dla sklepów internetowych

Gadżety firmowe

Gadżety firmowe

Wcale nie jest powiedziane nigdzie, że sklepy online muszą promować się w zupełnie inny sposób niż tradycyjne firmy. Naturalnie internet jest ich ważnym miejscem do promocji. Sklep trzeba pozycjonować, rozbudzić różnego rodzaju dyskusje na forach, ale dodatkowo przecież znamy wiele sklepów internetowych, które reklamują się w radiu, telewizji, prasie czy na miejskich billboardach. Dzisiaj świat internetu na dobre wdarł się już do naszego normalnego życia. Mamy tego pełno dowodów, ale z pewnością najlepiej widać po prostu to, że wiele stacjonarnych firm otwiera swoje oddziały internetowe i łączy promocję w jedną całość. Dodatkowo dla internetowych firm naprawdę także świetnie sprawdzają się gadżety reklamowe. W jaki sposób tutaj można wręczać je klientom?W przypadku stacjonarnych działalności gospodarczych gadżety firmowe bardzo często leżą na przykład na ladzie gdzie obsługuje się klientów. W dużych centrach handlowych zatrudniane są hostessy, które kiedy klient kupi odpowiednią ilość produktów danej firmy to dostaje właśnie taki niewielki, ale jakże sympatyczny klient. Firma internetowa często nie ma swojej stacjonarnej siedziby, w której obsługuje klientów. Nie ma bezpośredniego kontaktu z tymi ludźmi, ale wcale to nie oznacza, że nie możemy wykorzystać takich gadżetów do promocji. Ich wykorzystanie jest bardzo proste.

Wystarczy chociażby informacja na stronie sklepu o tym, że w przypadku zrobienia sobie zakupów na określoną kwotę dostajemy jakieś gadżety firmowe gratis. Te gadżety naturalnie pakujemy klientowi do paczki i wysyłamy razem z jego zamówieniem. Jeśli są to naprawdę drobne przedmioty, które chcemy dawać każdemu to po prostu zawsze załączamy do paczki. Nie musimy o tym nawet informować. Otrzymanie takiego gadżetu po prostu będzie bardzo miłą niespodzianką.

Firmy internetowe naturalnie także powinny promować swoich stałych klientów. Można dawać im upusty, jakieś kupony rabatowe, darmowe wysyłki i tego typu dodatki. Z pewnością jednak możemy zaopatrzyć się także w bardziej wartościowe Gadżety firmowe i na przykład raz w roku załączyć coś takiego do paczki którą wysyłamy. W ten sposób na pewno zyskamy sobie większe zaufanie.